Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz !player! #21486 üzenetére

    Én 300g-vel kezdtem anno, és LW-vel csináltam iszonyatosan sok lóvét... Akkoriban már 50es szinten több pénzem volt mint az akkori 70eseknek :) Azóta a low level LW sajna nem annyira jó üzlet már, nincs hozzá elég anyag és drága AHban :) Pont ezen gondolkoztam, hogy azért most már nem olyan egyszerű millás karaktert csinálni, mint anno volt :)

    JC az ami még nagyon sok lóvét tett rá... Egyelőre a BS most kezdi visszahozni a ráfizetést (425 a skillem, kb 350 óta keresek vele többet mint költök rá), engineering meg 330, de abba eddig csak pumpáltam a lóvét, kivenni még nem nagyon tudtam (a töltények meg a bombák senkinek nem kellenek...)

    Tailoring ha van olcsó cloth AHban, akkor megint nyerő lehet, alacsonyabb szinten is, mert kevés tailor van low-level, naponta 1-200g-t azzal is lehet húzni (ezt megint most húztam fel 300ról), enchantinggal pedig Wotlk-ban még nem kerestem egy fityinget sem, mondjuk ez sincs még 375, főleg hogy a magem még csak 50es :)

    Minden esetre a több lábon állás itt nagyon jó, és ha kell valami nem kell napokig keresnem, ki tud, és csinál is nekem reális áron valami cuccot, ha húzok valamit, mindig minden azonnal megy :)

Új hozzászólás Aktív témák