Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guargumi

    tag

    válasz szilchi #21051 üzenetére

    Én ezen a talenten vagyok a rugóval, azért nincs kolbászból a kerités itt sem.
    Hc ben és 10 fősben nem vagy csak kicsit jobb a dps d mint combat talenten, 25 ben viszont már odaver, de nagyon.
    A a jó teljesitményhez elengedhetetlen a jó gear, de leginkább a normális fegyver, sokan a tőröket használják, én fist+kardot, mert rendes tőröm még nincs.
    A groupban, nem árt, ha van még egy rugó(+1 combo pont/rugó/crit) illetve bm hunter, ezzel a brigáddal gyakorlatilag csak a finishing movekat kell nyomnod, s&d, eviscerate/envenom, rapture. talentem ugy van kirakva, hogy tudok blade furry t tolni, igy trashen is lehet mit kezdeni.
    Nyugodtan lehet rá gyurni, állitólag az uj patchben is benne marad, hogy rugónként jár a plusz pont.
    Furcsa, de ezt kell használni, különben raiden a futottak még katagória legaljára jutott a rugó, még boss fightokon is, pedig még a T6 ban dobogós hely volt a standard.

    Az összes hc insta beüthető full kékben, szóval ne nagyon foglalkozz ilyen hülye kérdésekkel, hogy gear, 1400 körüli overall elfogadható bárhol, ellenben sok dps loladin 900 körüli bohóckodásával, s már voltak rajta lila cuccok is.

    Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

Új hozzászólás Aktív témák