Keresés

Hirdetés

  • Stellar Blade - Túl az 1 millión

    gp Külön érdekesség, hogy a Metacritic oldalán a felhasználók ennek a PS5-ös játéknak adták a legjobb pontokat.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • steveetm

    őstag

    válasz Ptech #12443 üzenetére

    Futó processek listájának a vizsgálata részhalmaza a memória vizsgálatának 3rd party programok után, mert, hogy abba vannak a futó programok, de nem fedi le egy futó program saját memóriaterületének(lsd. msn címlista) vizsgálatát. Nem mellesleg az elöbbi kb egy api hívás, utóbbi meg nem (feltétlen):)

    De akkor tisztázzuk:
    Consent to Monitor. WHEN RUNNING, THE GAME MAY MONITOR YOUR COMPUTER'S RANDOM ACCESS MEMORY (RAM) FOR UNAUTHORIZED THIRD PARTY PROGRAMS RUNNING CONCURRENTLY WITH THE GAME. AN "UNAUTHORIZED THIRD PARTY PROGRAM" AS USED HEREIN SHALL BE DEFINED AS ANY THIRD PARTY SOFTWARE, INCLUDING WITHOUT LIMITATION ANY "ADDON," "MOD," "HACK," "TRAINER," OR "CHEAT," THAT IN BLIZZARD'S SOLE DETERMINATION: (i) ENABLES OR FACILITATES CHEATING OF ANY TYPE; (ii) ALLOWS USERS TO MODIFY OR HACK THE GAME INTERFACE, ENVIRONMENT, AND/OR EXPERIENCE IN ANY WAY NOT EXPRESSLY AUTHORIZED BY BLIZZARD; OR (iii) INTERCEPTS, "MINES," OR OTHERWISE COLLECTS INFORMATION FROM OR THROUGH THE GAME. IN THE EVENT THAT THE GAME DETECTS AN UNAUTHORIZED THIRD PARTY PROGRAM, THE GAME MAY (a) COMMUNICATE INFORMATION BACK TO BLIZZARD, INCLUDING WITHOUT LIMITATION YOUR ACCOUNT NAME, DETAILS ABOUT THE UNAUTHORIZED THIRD PARTY PROGRAM DETECTED, AND THE TIME AND DATE THE UNAUTHORIZED THIRD PARTY PROGRAM WAS DETECTED; AND/OR (b) EXERCISE ANY OR ALL OF ITS RIGHTS UNDER THIS AGREEMENT, WITH OR WITHOUT PRIOR NOTICE TO THE USER.
    Üdv.: steveetm

    [ Szerkesztve ]

  • steveetm

    őstag

    válasz Ptech #12443 üzenetére

    Hoppá, nem mellesleg a csávó szerintem csúnyán benézte, mert msn title-be csak a nickname van, nem az email cím. Necces, mert fent van, de szerintem title alatt, de ha nem felejtem el, kipróbálom otthon:)
    Üdv.: steveetm

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák