Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (Kolombusz)

    veterán

    válasz ciao #927 üzenetére

    Nem tudom, hogy mit irtál, de gondolom szidtad azt, aki accountot vesz.
    Hát figy, kipörgettem egy papot 60-ra, jó, nem volt túl fasza gearben (4/8 T0, meg más kék cuccok, egykét pvp item), de sok idő volt igy is.
    Nyárra szeretnék szórakozásnak venni egy karit, hogy mikor itthon vagyok játsszak vele, nem azt akarom, hogy állandóan genkeljenek és akadályozzanak a fejlődésben. Ok, tudom pve szerver a nekem való, de inkább mégis vennék egy karaktert, megtanulnám használni, aztán kisebb instákkal kezdeném. :)

    Polacheck: oks, most a horda vs. alli harctól függetlenül... :) Szivesebben bámulok egy tehenet, mint egy rothadó húsdarabot, vagy egy zöld hústornyot, vagy egy bohócképű trollt. :)

    Szivem szerint allis lennék, fel is ajánlottak nekem a bs-en egy full epic healer, full epic shadow, epic paci, normál flying mountos NE papot, mindenhol exalteddel, de 40k-t nem akarok beleölni. Főleg, hogy azzal már a HLI-n kivól mást nem tudnék csinálni, az meg nem nekem való. Bár annyival előnyösebb, hogy a papot legalább tudom használni, míg a druidát tanulni kell kőkeményen, ha esetleg az lesz.

Új hozzászólás Aktív témák