Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    bakker lementem egy lvl50-es partyval blackrock depthsbe és hát mitmondjak esélyünk sem volt :D
    kb. minden csapat mobnál behaltunk, meg a sík hülye csapattársak ránkpullolták a közeli őrjáratokat is amik 5! mobból álltak. talán majd 55-ös szinten lesz esély....

    ja meg ez is hihetetlen. zul farrakba a questeket (nekem volt 7db) csak kb. ötödjére sikerült megoldani. a végén valaki mindig elment vagy lefagyott a gépe vagy stb :W
    meg nem akartak jönni soha velem megcsinálni a maradék questeket, mondván hogy ott már nincs quest holott ott volt csak nem tudták. aztán utoljára öszejött egy normális party és behúztuk az összes questet :D

    van pár rendes magyar tag: csinált nekem az egyik srác egy kék színű druid farkasfej sisakot. még a pénzem sem kellett neki. és még nem is guild tag volt...
    viszont van pár gennyes alak is: csinálom a questet, ölöm a mobokat erre jön egy magyar! hordás és kinyír és még ki is röhög. erre megvár a hullámnál és megint kinyír, de csak akkor jött mikor le voltam gyengülve harc közben vagy után. olyan szintű volt mint én de szemtől szemben fosott kiállni. nem is lenne probléma mert a külföldiek általában ilyenek de hogy egy magyar ezt nem vártam volna :(

    na mind1, nagy nehezen elértem a lvl50-et már látom a végét, a lvl70-et :D igaz még az rohadt sok idő... :U

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák