Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Paul119

    addikt

    válasz Djuree #40761 üzenetére

    world of tanks a játék neve, spg mióta tank? benne sem kéne lennie a játékban :W

    Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

  • Eagle16

    addikt

    válasz Djuree #40761 üzenetére

    A KV meg az Is-3 se T9-10...Teljesen más mikor te vagy a top tank és berak egy csomó T7-8-as SPG-t. Megmozdulni nem tudsz majd, nem hogy kilőni valamit. És azért ha már ennyit grindeltél egy T9-10-es tankért akkor már lenne valami igényed hogy élvezd is a játékot...

    Nekem nem kell tippeket adni, elég régóta játszom már ezzel a játékkal, nagy SPG-m volt a bétában, GW Tiger, utána nem vettem egyet sem a tracer kivétele miatt. Miután visszarakták elmentem Hummel-ig, de kicsit szarul éreztem magam mikor a csata elején kiszedtem egy Churchill-t 700 HP-ról (nem a nyílt terepen volt)...szóval olyan 40 csatát mentem vele, és a Churchill-es eset után eladtam.

    Szóval tudok minden trükköt, elkerülő manővert, cselt stb...mégis kiszednek mert én hülye nem akarok 10 percen át kempelni egy hülye szikla mögött, ezért megindulok támadni. Csak hogy ezek arra is jók hogy egy támadóéket totálisan leamortizáljanak, miközben az lenne a dolguk hogy a védőket szórják meg, akik egy helyben állnak. szóval igen, mikor kilőnek akkor 75%-ban olyan helyen vagyok ahol eltalálhatnak, húha. Ez a pálya 75%-át jelenti kb. A maradék 25% jelenti a domboldalakat, sziklákat, házakat ahova jobb esetben nem tudnak belőni. Persze ha kicsi a fedezék akkor max. splash sebzéssel szétszednek...lásd Malinovka, templom a dombon.

    ₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

Aktív témák