Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz balintka #31537 üzenetére

    Én sem értem mi baja vele, az egyik legjobb premium T5 tank. Jó ágyúja van, sok HP-ja, elég gyors is. Kis hátrány, hogy nem igazán szeret fordulni, illetve a tornya forog lassan.

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

  • Murder3

    addikt

    válasz balintka #31537 üzenetére

    az h folyton t8-as csatába rak kb olyan szinten h utolsó helyen te vagy az eggyetlen t5....
    emellé kv szintjén mozog a tornya és annyira nem tud fordulni h az vmi szánalmas.
    önmagába az ágyúd meg gyenge és pontatlan.
    tény h képes néha igen jól pattogni a páncél emg mégis 610 élete van, de az mm besorolása annyira pocsék, hogy a tank játszhatatlan.
    és hiába prem mivel eéeve nagyon sok csatába nem igen van lehetőséged jót menni vele így alig hoz láthatóan többet egy mezei t5-től és ugye ha jót mész vele akkor se hoz oylat emrt eleve kisseb a sebzése mint a pz4-nek és kissebb a csatában való alkalmazásának a jelentősége is.
    Mer míg egy pz4-el egy t9-es high battléba is messziről sok tankot snipolgatni továbbra is tudsz és csipegetni addig ezzel nem és oda kell menned a közelükbe h tudj rájuk csipegetni és rendre kevesebbet mint ugye egy pz4-el.
    ilyen esetekbe meg nem számíthatsz hosszas részvételre.
    sehogy nem éri meg a pénzét...(ha az árának a felét visszakapnám legalább azonnal adnám el gondolkodás nélkül) :W

    arty témához:
    én wespével akartam, de én nem bírtam volna azzal nekem ahhoz nem volt türelmem...a hummelhez sincs és kidobtam rá közel 1m creditet.,..ami most milyen jól jött volna a jpz4-hez :W

    VHW:T5-ön tényleg jó, de nem olyan csatákba leszel tö9bbségbe:)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák