Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz Paul119 #26985 üzenetére

    En vagyok az aberralt mert mar nem tudok mit szolni a gyerekes nyavalygasotokhoz? Egyszeruen mar nevetseges amit muveltek, mikozben egyikotoknek sincs high tier artyja, de a copy-paste kocsog OP artyk szoveg az megy.

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

  • virkir

    veterán

    válasz Paul119 #26985 üzenetére

    Akkor nyugodtan mondhatod rám is, mert kb. ugyan annyira élvezem én is a folyamatos arty vinnyogást.
    Ezerszer le lett írva:
    1. tanuljatok meg játszani ellenük.
    2. T10-es tankot nem viszünk jelenleg random csatába mert szétszívatnak a T8-as arty-k meg a saját csapat (tudod aki kurvának áll ne csodálkozzon a megbaccák)
    A köreim 90%-ban egyáltalán nem zavar az arty ráadásul mostanában mintha kevesebben is lennének, ha meg kilő akkor 2 lehetőség volt. Egy, én voltam a balfasz, az esetek nagy százalékában ez történik pedig tudom merre lehet őket kikerülni csak leszáll néha a vörös köd és megtörténik a baj. Kettő tudatosan kénytelen voltam bevállalni, de ezzel meg nem lehet mit kezdeni néha így jön ki a lépés.
    El nem tudod képzelni mennyi tehetségtelen balfék van akit meglövök, bemondja a critikal-t. tehát ki is írja kitől kapta és ennek örömér áll mint a fa.. a lakodalomba és bőszen forgatja a tornyát várva a kegyelemlövést.
    Na ezek a júzerek akik a legnagyobb hanggal szidják az arty-kat.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák