Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz Dr_Syrex #830 üzenetére

    persze!
    mondtam én is
    de én nem is szoktam idióta,sírós semmire való hozzászólásokat írni

    nagy ritkán bedobok egy eredményt,de azt is off -olva!!

    meg ha teljesen off a kérdés,akkor rakom abba amibe kell,de ha valaki segítséget kér,és tudok neki segíteni,vagy hasznos infot adni,akkor megteszem.

    még egyszer mondom,én úgy kerültem képbe,hogy amiket írt nekem címezve,azok nem fednek engem.

    én ami miatt írtam neki,az az,hogy ő is azt csinálja,mint a többiek,akik meg az idióták végett sírnak...

    na csak azért írom pontosan,hogy ne legyek képmutató....

    amire én felkaptam a vizet,az az,hogy nekem címezte :C

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Dr_Syrex #830 üzenetére

    Az embernek meg kell osztania valakivel a WoT-os élményeit, nem őrlődhet magában (legyen az rossz vagy jó), az asszony erre nem jó. :DDD Kezdem is. :K

    Szerintem én jártam a legjobban a hónap tankjával, végre megszabadultam az ARL V39-től.
    Megvásárolva:
    AMX AC Mle. 1946' vettél. Elköltöttél kredit: 1 350 000.
    Teljes szívemből utáltam azt a tankot, S-35CA után kész katasztrófa volt. A bázison kempelésen kívül szinte semmit nem lehet vele kezdeni, közelharcra alkalmatlan, mivel papír, lassú, lassan céloz, és a tetején azzal a toronnyal sehova sem lehet nézni. Na de a sniper-kedés néha bejön, néha nem. Jobb esetekben 1500+ körüli sebzéssel végződik a csata, rosszabbaknál a 212 átütés lepattan a kicsi Cromwell tornyáról, a T-34 (igen, a kis ötös) hull-járól, az AMX 40-ről, a Valentine-ról a KV-1S-ről, a stock KV-1 tornyának oldaláról. 0 dmg a SU-5 oldalába, a Pz4 tornyába, a KV-1-et folyamatosan láncolgatja, amikor nem is oda célzok. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem ez ellenkezik a papíron leírt 0,36-os pontossággal:

    Már modot is cseréltem, az előző moddal eddig jól működött, ma makacsolta meg magát. :F

    És hogy valami háttere is legyen a prédikációmnak:

    Csak 21 ezer free xp-t használtam fel az Mle. 46-os kifejlesztésére. :C

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák