Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Dr_Syrex #830 üzenetére

    Az embernek meg kell osztania valakivel a WoT-os élményeit, nem őrlődhet magában (legyen az rossz vagy jó), az asszony erre nem jó. :DDD Kezdem is. :K

    Szerintem én jártam a legjobban a hónap tankjával, végre megszabadultam az ARL V39-től.
    Megvásárolva:
    AMX AC Mle. 1946' vettél. Elköltöttél kredit: 1 350 000.
    Teljes szívemből utáltam azt a tankot, S-35CA után kész katasztrófa volt. A bázison kempelésen kívül szinte semmit nem lehet vele kezdeni, közelharcra alkalmatlan, mivel papír, lassú, lassan céloz, és a tetején azzal a toronnyal sehova sem lehet nézni. Na de a sniper-kedés néha bejön, néha nem. Jobb esetekben 1500+ körüli sebzéssel végződik a csata, rosszabbaknál a 212 átütés lepattan a kicsi Cromwell tornyáról, a T-34 (igen, a kis ötös) hull-járól, az AMX 40-ről, a Valentine-ról a KV-1S-ről, a stock KV-1 tornyának oldaláról. 0 dmg a SU-5 oldalába, a Pz4 tornyába, a KV-1-et folyamatosan láncolgatja, amikor nem is oda célzok. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem ez ellenkezik a papíron leírt 0,36-os pontossággal:

    Már modot is cseréltem, az előző moddal eddig jól működött, ma makacsolta meg magát. :F

    És hogy valami háttere is legyen a prédikációmnak:

    Csak 21 ezer free xp-t használtam fel az Mle. 46-os kifejlesztésére. :C

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák