Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz Borote #4260 üzenetére

    Szerintem van értelme klánba belépni. Bármikor ki is léphetsz.....

    Komolyabban: ha még úgy gondolod fejlődnöd kell, akkor mindenképp olyan klánba kell jelentkezni, ahol nálad eredményesebb "öregebb" játékosok vannak, hogy a napi beszélgetésekből és a közös játékokból el tudd lesni azt amire szükséged van.
    Vannak klánok ahol kimondottan "képzésre" is összpontosítanak. Én azért sokat nem várnék ettől, mert ott is csak játszó emberek vannak, akik a szabadidejükből áldoznak az újoncokra.

    Egy jó klánban megélheted a közösségi érzést is, talán egy kis baka fillinget is. Feltéve ha rendszeresek a századozások. Az a klán nem klán, vagy haldokló klán ahol nem képesek legalább heti rendszerességgel századozni. Egy 50 fős klánnak kell lennie annyi aktív tagjának, hogy naponta lehessen századozni. Egy normális klánnak van valamilyen infrastruktúrája: honlap, fórum, TS, bármi.

    Ha szerencséd van akkor században olyan Field Commendert kapsz akitől tényleg lehet tanulni.
    Én nem vagyok wot guru, de amit tudok annak kb. felét században szedtem össze 1/3-át fórumokon, a maradék 16% meg innen-onnan beszélgetésekből, írásokból származik.

    Nem szeretnék tippeket adni, de valamelyik erősebb magyar klán tanonc klánjában keresném a megoldást, ahonnan fel lehet jutni a "fő" klánba.
    Persze ha a statod jó és magabiztos a játéktudásod valamint megfelelő a tankállományod, akkor egyből lehet jelentkezni CW képes klánokba is. Ott is csak olyan emberek vannak mint te meg én.

Új hozzászólás Aktív témák