Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Stigma.HC #7439 üzenetére

    Csak azért kértem volna el, mert per pillanat semmilyen taktikám sincs arra a pályára azzal a tankkal. Nem szeretem ezt a 13 90-et, nagyon lassan céloz, pontatlan és az átütését is keveslem egy cseppet. Na majd a B-C kárpótol, bár már a Lórinak is örülnék. Azért vicc, hogy erre T8-as light-ként erre nem megy vert stab, a WZ-131-re viszont igen, pedig az csak T7-es. Amúgy szép T71-es kör. :)

    (#7440) emre: Az se rossz, grat! :R

    E5 második kör:

    Jó lesz ez, csak kapjak játszható pályákat. Na és a kék-lila játékosok kerüljék az ellenséges csapatot.

    Panasz ON: T9 óta nem voltam CW-n, nagyon mennék már megint végre. Múltkor azt hittem hülyét kapok: olyan M103-mat vittek helyettem, akinek 1600 volt az átlagsebzése, amikor nekem meg 2250.. :W Ma is van 5 CW-nk, de le merem fogadni, hogy egyikre sem kellek, mivel nem is egyszerre lesznek. Fogalmam sincs milyen tankok húzzak most már ki, amivel visznek, ennyire nem kell az IS-4, IS-7, T-62A és T110E5. A T-62-t és az E5-öt kifejlesztve is abban reménykedtem, hogy kellek. Na de nem versenyezhetek 30 ezer csatás prémium account-os játékosokkal, akik ~15 T10-es tankkal rendelkeznek.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák