Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    Soha többet nem megyek abba a kiab@szott mocsárba HT-vel. :P

    Azért mindenki örömére, itt egy visszajátszás, ahol működött a kis buta elképzelésem. Persze, ehhez csapat is kellett, itt nem bukott el a csapat azon része sem amelyik a felső és az sem amelyik az alsó úton ment.

    Még egy kicsit visszakanyarodva az ominózus témához. Én beismerem hogy ott, abban a csatában ha másfelé megyek, talán nyerünk. Hiszen volt még a csapatban 14 tank rajtam kívül, talán rajtuk is múlhatott a dolog. Ami nekem érdekes volt, az az alpári szitokáradat ami rám zúdult miután a pro játékosokat (pro= 10-es tank a garázsban) kilőtték.

    Specii: "igenis én is odaszólok sűrű szidások közepette a por népnek ha balgák és azt csinálják, amit nem kéne. Mert ugye a birkákat is vezetni kell valakinek." Ezzel a mentalitással van a gond. Sűrű fákkolások közepette elküldök valakit tetriszezni, az majd biztos nem ugyanazt csinálja a következő csatájában, ugye? Hiszen én pro vagyok, nekem nem kell tisztelnem a többi játékost, 10-es tankom van a garázsban, meg fasza klánom ilyen fasza játékosokkal mint én, ergo én mindent jól tudok, sosem hibázok.

    "Egy megnyilvánulásából nem ítélheted el azonnal az embert, mert ezzel önmagad írod le... Bamm és csattanó." Pedig pont ezt csináljátok, mikor lenúboztok valakit, akivel először találkoztok egy csatában és sűrű fákkolásokk közepette külditek melegebb éghajlatra. Mindezt egy tét nélküli random csatában.

    Egyébként, hogy ne csak OFF legyen: van pár 10-es tankod. Írhatnál róluk egy kis elemzést egymással összehasonlítva őket (játékélmény szempontjából, random csatákban használhatóság), azzal témán belül maradnánk és meg is köszönnénk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák