Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz Patrick76496 #10354 üzenetére

    Az a bajom, hogy az A-20-ról első pillanatban látszott, hogy egy fos, addig a Churchill papíron jónak tűnt. Oké, lassú, de a Matildát imádom a mai napig, és ez valami hasonlónak tűnt. Az adataival szemben viszont papír, bármi bárhol átlövi, a "pontos" ágyúja pontatlan, gun dep mint a kínai tankoknál (nem tudom, papíron milyen, de használhatatlan a játékban), de legalább rengetegszer pattan, ha mégis talál. T3-tól fölfelé bármi leláncolva tart, és mivel ismét szaporodnak a félkezű b.zik, ez nem szerencsés egy ekkora böhöm célpontnál.
    Kiszenvedtem a nagy ágyút rá, mert látszott, hogy ez kelleni fog, az első csatám azzal jól is alakult, de utána csak estem-keltem. A WR-em nem olyan rossz vele, de súlytalan vagyok a csatákban. A mostanság előforduló kétpólusú végkimeneteleknél vagy meghal a csapat fele egy perc alatt, és oldalról szétkapnak (bár szemből is...), vagy 15-0-ra győzünk, akkor meg nem érek oda, és már vége van.
    A végső lökés az eladáshoz az volt, hogy akárhogy néztem, még 2 tierig ugyanezt kaptam volna, a + tiernek megfelelően javuló értékekkel - ami ugye azt jelenti, hogy ugyanezt éltem volna át. Nagyon szerettem volna Caernarvont, de letettem róla végleg...

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Új hozzászólás Aktív témák