Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz h1mpi #88385 üzenetére

    El Hallufon a legtöbb tankkal, de igazából a lightokon kívül mindegyikkel csak A1 van, sehova máshova nem érdemes menni, mert különben véged vagy semmit nem fogsz a csatában csinálni.
    Fishermanen viszont E-F vonalon egészén jól lehet harcolni, plusz még a városba is lehet menni, én azt kimondottan szeretem.

    galervin93: Szerintem felhasználói vélemények vagy oldal hiba lehet még, amit tudnak figyelni, hogy az egyikről indulva több a nyerés pl.

    Hidden Village: Ebben azt nem szeretem, hogy amelyik csapatban több a med az nyer, mert más tankkal ritkán mennek a kisvárosba.
    Sacred Valley: Encounterben általában gyorsan eldől a csata, amelyik csapat a cap kör felé veszi az irányt az vesztett. Normál csatában még elmegy.
    South Coast: Ez ugye egyértelmű. Északi oldal full kemp a hegyen, unalmas.
    North-West: Ebből a megemlített négyből ezt nem szeretem a legjobban. Nem tudok rajta mit csinálni. Egyre kevésbé szoktak már fölül menni, mindenki lent megy, illetve a déliek K4-ben kempelnek. Középre legalább rakhatnának bokrokat, mert ott rögtön észrevesznek bárkit.

Új hozzászólás Aktív témák