Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peterson79

    őstag

    válasz joergie #213788 üzenetére

    Még mindig tartom amit állítottam.

    Alapvetően - és amit tudunk biztosan az XP számítás rendszeréről - az a kill és a sebzés amiért legtöbb pontot fogod kapni. Ezen felül számítja a hozzájárulást is, legyen az láncolás vagy spotolás. Többen azt mondják, hogy ha magadnak spotolsz és azt lövöd az többet ér...lehet, nem tudom.

    Az egyértelmű, hogy aki tovább él az több pontot fog kapni a végén, ezt többször tapasztaltam is, erről szerintem vita nem lehet.

    Taktikai húzáson nem tudom mit értesz, de ha mondjuk azt, hogy egyik oldalról átmész segíteni a másikra és ott kinyírsz két tankot és ezzel segíted megnyerni a meccset, akkor közvetve ugyan, de jutalmazva vagy - de csakis a sebzés és a kill tekintetében, ez is egyértelmű.

    Fejtsd ki jobban mit szeretnél látni a játékban, hogy megértsem/megértsük mit hiányolsz.

    Ui.: Még egyszer hangsúlyozom, nem tudjuk a képletét a számításoknak, de aki sokat sebez és még talán egy-két killt is összehoz, az tuti az első harmadában lesz a mezőnynek.
    Amúgy lehetsz Te elöl light tankkal is, hiszen a spot is sokat dob a latba... nem egyszer voltam már első minimális sebzéssel és szerintem nulla killel, de közben csináltam 4-5k spotot. Ha kell visszanézek pár replay-t.

    De továbbra is várom mit értesz taktika alatt.

Új hozzászólás Aktív témák