Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz peterson79 #172864 üzenetére

    Ohh....igazad van, benéztem. :U

    Utolsó hsz-odra: Én egy jó ideje már az
    Optikát előnyben részesítem medeken szinte minden és a heavyken is, mert sajnos az utóbbi - elég hosszú sajnos - időben lightokra nem lehet számítani - tisztelet a kivételnek - nem mernek menni spottolni vagy épp azért nem mennek, mert a balfék csapat többsége nem lövi vagy béna és nem találja el, amit derítenek, így csak a kockáztatja a HP-át feleslegesen. Ezért én azt vallom, hogy inkább én lássam meg előbb az enemyt, mint Ő engem, ezért az Optikára szavazok
    Töltésgyorsító szintén alap minden tankon, amire fel lehet tenni - nem táras, kivétel az olaszok, mert azokra felmegy - mert szintén igaz, hogy az az egészséges számomra, ha én töltök be gyorsabban és tudom lőni előbb az enemyt.
    Stabilizátor-t pedig azért használom szintén kivétel nélkül minden olyan tankomon, amire rakható, mert a célkereszt állapotán nagyon sokat javít, jóval kisebbre esik szét pl lövés után és mozgáskor is, ami megint abban segít ugye, hogy jó esetben hamarabb tudjam magam ellőni és talán még pontosabban is - bár itt ugye már RNG nagyúr is beleszól.

    MÁS:
    amennyiben bárki tank vásárláson töri a fejét - ingame - akkor várjon még egy picit, mert jön a VH-t lezáró dátum miatti ünnepi akció, amikor előrejelzés szerint nagy leárazások várhatóak - gondolom a szokásos 50%: tier5-ig és ha szerencsénk lesz akkor 30% felette, ha nem, akkor 30%: tier6-7 és 15%: tier8-10!
    WOTINFO:
    11.10-11.12 - Remembrance day: Az I. Világháború véget értét ünnepelhetjük majd. A legtöbb tankot érintő leárazásokra számíthatunk és meg egy csomó egyéb olyan finomságra, mint pl. 5x-ös napi első győztes XP.

    Jaaaa....és még előtte, november 9-én legkésőbb adjatok túl az eladó sorba került tankokon. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák