Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grex4

    aktív tag

    válasz vhw #16968 üzenetére

    Minden topicban vannak házmesterek, soksok hozzászólással, középkorúként akiknek mindig igazuk van és az utolsó szó is az övék. Minden témában kötelezőnek érzi a kontrát, megmutatni a másik oldalt még akkor is ha 10 emberből ő látja így egyedül. (ezt hívtam múltkor wg hívőnek..)

    pont ezaz hogy a csaták döntő többségében tettél annyit a csatához hogy ne csak 10-zel nyerjél többet.
    60-65%ot szakaszban egyáltalán nem nagy művészet elérni, ezt írtam is hogy nincs megállás.
    egyedül is ellehet de rendkívül kivételes tudással, lehet találni ilyen formát. (elenyésző ember képes erre)

    majd ha be lesz vezetve a szakasz nélküli winrate amit wg ígért akkor fog látszódni ki igazán jó játékos.
    Nem várok választ a kommentemre, főleg nem kiragadott és kifordított félmondataimra kötözködésekkel tele. Múltkor is kaptam egy hasonló választ amire válaszoltam privátban, ott sem tolongtak az érvek.

    Ha random a csapateloszlás, akkor egy ember köbö 1/15-öd részben képes elrontani a csatáit, 0 teljesítménnyel kábé 45%ról indul. Ennél kevesebb winrate-hez csapat ellenes teljesítmény kell.

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák