Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz DVlad #15866 üzenetére

    Én tegnap beleszaladtam egy vlad... akármi, nem érdekel mi pontosan a neve, de szlovák nacionalista volt. Többeket meggyanúsított, hogy magyar és inzultálta őket. Én is8-al, ő isu-val volt. Ja igen, és a statja: 24k csata 48% WR és 850 körüli wn6, lol

    Sandriver, látom nem megy senki támadni, mondom, akkor én sem leszek őrült, fel a hegyre, ritkítsuk meg őket először és utána mehetünk. Elkövettem a hibát, hogy pont oda álltam, ahova a vlad szokott és ez nagyon nem tetszett neki. Megjegyzem TD-nek borzalmas az a hely, nem tud gyorsan fedezékbe húzódni ott, de mindegy. Utána elkezdett a chat-en is beugatni, hogy én is biztos magyar vagyok. Csak angolul válaszoltam neki és nem mondtam meg, csak annyit, hogy tegye már a dolgát a szájalás helyett. Láttam, hogy nem lehet a hegyen semmit kezdeni, mert senki nem spotol, elindultam vissza, hogy akkor majd körbe rámegyek az ellenfélre, a vlad utánam és hátulról belém lőtt. Mondtam, neki, hogy látom egy primitív barlangi ember a kőkorból, na erre rám fordult és kilőtt. Gondolkodtam rajta, hogy belelövök vagy odamegyek a hátába és akkor reménytelenül forog, az is8 gyorsabb, mint amilyen gyorsan ő tud forogni, de nem erőlködtem, ilyen parasztokkal én inkább nem játszok és kiléptem, de előtte azért riportoltam.

    Ez lehet, hogy jobban idegesítette, az ilyen mininácik pont az szeretik, ha foglalkoznak velük.

    Mondjuk nem tudom ezt mennyire veszi komolyan a WG, de gondolkodtam rajta, hogy feljelentem levélben is a kis taplót, de nem éri meg az időmet az az igazság.

    Valami kis tapló kecskeb..szó szlovák tinédzser lehet, amolyan Slota hívő szvsz.

Új hozzászólás Aktív témák