Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz lacibacsi #154378 üzenetére

    Hát igen, "pay to OPwin".
    ;]

    Én ma Leo vs. Tiger P párharcot nyertem meg, mint utóbb kiderült magyar volt az illető, villogott a sárga chat-ablak: "k*rva anyádat k*cs*g". Picit beszélgettem, panaszkodott, hogy fekete wn8-a van a héten, azért ilyen harapós. Mondtam neki, hogy nem csak a héten, de 8000 csata alatt is. :D
    Amúgy egész jó napom van, ha a Grille-lel nem erőltettem volna a győzelmet, tán hármassal is kezdődhetne az eddigi efütyim, így csak olyan 2500, de a lényeg inkább, hogy pár tankba belement némi xp. A 13 90-től már nagyon herótom van, amióta felment T9-be nem tudok játszani vele, pedig jobb lett. Nem baj, nemsokára eladom és akcióban behúzom a nagytesót, a 105 jobban hasonlít a régi 13 90-re. Aztán a fostalicska T-34-100, rühellem... Most belekezdtem a SU-100-ba is, hát egyelőre a kisebbik ágyú van csak meg (250 sebzés), de borzalom ,hová lövöldöz, pedig van bele legénység... A Firefly viszont nagyon baba, azzal nem lesz gond kihúzni a 7-es Challengert.

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák