Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tarka_szarka

    tag

    válasz tucsok. #119029 üzenetére

    Attól függ, hogy mi áll neked kézre.

    Nekem pl. volt T34-em az előző accon. Ha négy-öt lövést beviszel, akkor prémiummal 50-60k credit jön. Lassú a gép, tornyozni kell, mert egyébként puha, az ágyú kicsit lusta és pontatlan, viszont az átütés és az alfa jó. Goldot sosem lőttem vele, nincs rá szükség, repeszre azért volt példa bőven. Volt rá példa párszor, hogy egylövésez az arty, és tier tízbe is gyakori szereplő. Sokáig ezzel volt a creditrekordom 180k.

    Most Lőwém van, mert szép. :-)
    Ezzel 7-8 lövés kell a 50-60k hozamhoz. Nagyon lassú a járgány, viszont újabban elég masszív és lehet vele pattintani, főleg a tornyával. Az ágyú pontos és megfelelő átütésű. Még sosem lőttem vele goldot és repeszt is csak ritkán. Nagyon ritka a 20k-tól kevesebbet hozó kör, ettől többször van viszont 100k-tól többet hozó. Egy klános creditbónusszal 283k eddig a rekordom vele. Mostanában mákom van és ritka a tier tíz.

    WZ111, ezt nyertem. Nagy reményekkel kezdtem használni és szerettem is, majd az addig belőhetetlen páncélból vajpuha semmi lett. Na ekkor kicsit hanyagoltam, nem ment vele a játék. Újabban szinte csak repesszel használva lehet vele funolni. Néha 5k hozam, néha 100k. Megvételre nem ajánlanám. Az alap lőszer 175 pennel rendelkezik, ezért vagy aranyat lövünk, ami heat, ezért sok elakad sebzés nélkül, vagy repeszt nyomunk, ami néha bejön, néha nem. Az IS6 annyival jobb, hogy sokkal jobb páncélzattal rendelkezik, 112-őt nem ismerem. Ügyesen kell az alap lőszert betölteni, ha puha ellenfelet látunk. Ezek tierlimitesek, tehát tier 10 nem lesz.

    FCM-et csak próbáltam pár meccs erejéig. Inkább med, mint heavy, bár néha tud pattintani. Cserébe nagyon gyors és 6 másodpercenként lehet vele szórni a lövedéket. A statisztikák is azt mondják, hogy nagyon jó gép, viszont akinek nem megy a medezés, az hamar tud vele halni. Modulokat nagyon viszi az arty és a bekapott lövések, tehát nagyon tudni kell mozogni és helyezkedni.

    [ Szerkesztve ]

    WOT account: tarka_szarka

  • jagada

    őstag

    válasz tucsok. #119029 üzenetére

    T34-et nem ajánlom. Nekem az a farmolós tankom, de egyszerűen élvezhetetlen a játék vele. 5 skilles legénység van benne, minden jóval fölszerelve, de még így is 13 sec a töltésidő, ami brutálisan xar. A lövegének jó az átütése, de rohadtnagy körből kezd el szűkülni és csak fullra beszűkülve pontos. T8-as német arty simán egylövésezi. Maga a tank brutállomha, tiszta TOG II feeling.

    [ Szerkesztve ]

    Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

Új hozzászólás Aktív témák