Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz FoxiestFox #18626 üzenetére

    A váratlan dolgokra nem igazán tudok felkészülni, hogy egyből screenshotot is készítsek róla, természetesen előtte és utána is. Persze nem kizárt, hogy tényleg csak anomáliák. Amilyen zseniálisan le van kódolva ez a játék, bármi előfordulhat benne.

    Arról sincs screenshotom, hogy a rám merőleges irányban, de a játék állítása szerint 2,5 km-re mögöttem repülő (minimap és a távolságjelzés szerint is) TB-k elém dobják a torpedót. Pedig ma kétszer is előfordult. Eleve nem is foglalkoztam velük, mert ránézésre nem jelentettek veszélyt számomra. Főleg azok nem, amelyek egy hegy túloldaláról dobták rám. Ezekkel már azért sem foglalkoztam, mert a sziget lábánál álltam, attól kb 100 m-re. A franc gondolta, hogy pont a sziget irányából rám tudják dobni (és nem magára a szigetre), és még élesednek is a torpedók.

    A fent említett esetek mindegyikénél éppen lagolt a szerver. Ilyenkor meg időnként összezavarodnak a dolgok ahogy észrevettem. Volt már, hogy engem is vagy 5-600 m-rel előrébb lökött ilyenkor. Mintha nem tudná ilyen esetekben pontosan meghatározni a pozícióját a hajónak. Másoktól is olvasok ilyet néha chaten. Volt, hogy egy játékos meglepetten írta, hogy egy Nicholas 1 s után 2 km-rel odébb tünt fel (yeah, hiperszonikus romboló).

    Mint írtam már, az utolsó telepítéskor nem engedélyeztem a replay-eket. És mindig elfelejtem. De most beírom azt a pár sort.

Új hozzászólás Aktív témák