Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandiras2

    senior tag

    válasz bandiras2 #10486 üzenetére

    Igazolva látom korábbi megállapításomat, hogy komolyan megberhelték az "RNG"-t és az MM-et.
    Langley vs langley.
    Fullos pimpelt vadászgépek, VS valamilyen vadászok. Mindez baráti cirkáló felett, catapult fighter támogatással.
    Mit gondoltok kinek a gépei mentek a víz alá?
    Nem csak a langley-vel, egész nap ez van. Tegnap, tegnapelőtt szintén.
    Ma:10/8 esetben a csapatomat lemészárolták. enemy általában 3-4, egyszer 6 hajót veszített.
    A maradék kettőt csak azért nyertük meg, mert vagy nem jutottam ellenség közelébe és nem csináltam semmit, vagy kicsaptak az elején ammorack.
    Nem magyarázza meg nekem senki hogy nem piszkálják az "RNG"-t, mert vérpistikének sikerélményre van szüksége, különben nem pumpolja tovább apuka pénztárcáját. Korábban jókat mentem szakaszban is, most szakaszban is ugyanez van.
    - 5 ből 5 salvó úgy esik az oldalát mutató omaha KÖRÉ(fele elé, fele mögé), hogy 1 se találja el, pedig 10% alatt van. Végre eltalálja 1 db gránát, túléli. Nem csak én lőttem. csak tőlem kapott 5 salvót.
    - DD belémlő, 1 db gránát talál, kigyújt. oltom. Megint lő, 1 db talál, égek. 1 percre rá detonált a kongo. szart se csináltam, győztünk.
    stb stb...

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Új hozzászólás Aktív témák