Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R.Zoli

    őstag

    válasz Soak #1584 üzenetére

    Ez a proci 3,4-et megy max. 1,575 Volton...Ekkor TAT-al 61-62 fok környéke...Persze ez ugye attól is függ kinnt hány fok van, ez olyan 24 fokos szobában amiket írok...
    Kentsfieldet a cucc olyan 3,6Ghz és 1,45 volt mellett olyan 65 fokon tart...
    VGA-nál a gyári hűtésből levonhatsz minimum olyan 40 fokot egy HD2900XT esetén, a GPU sosem éri el tuninggal sem a 60 fokot...
    Emellett a chipset is hűtve van (NB,SB), táp is vízhűtéses 560 wattos, 2 sor FET is vízzel hűtve (mivel 8 fázis van ez 2*4), nomeg 4 giga OCZ FlexXlc memoria Cl3 800-as ezek ugye gyárilag vízhűtéses memok :) Meg egy 150-es raptor szintén vízzel hűtve csendesített dobozban és pluszba még egy nagyon komoly hangelnyelő réteggel bevonva a doboz :d A Raptor még 34 fok fölött sosem járt :) Jah mellesleg 2 darab Laing D5-ös szivattyú keringeti a vizet a rendszerben 4 párhuzamos körre osztva :D Szóval ennyi :D De a vízhűtésem kb. 3-szor annyiba kerül mint a kompid :D Szóval felesleges összehasonlítani a cuccokat :) Ilyen gépből a világon sem sok van :) Ez most nem nagyképűség de így van :) Most alakítok át rajta pár cuccot, csak az anyagköltségem 100K lesz :D Szóval ez nem olcsó móka, bár ha azt veszed egy zalman féle passzív ház kb. harmadát tudja teljesítményre mint az én vizem akkor nem olyan sok az összeg érte mert egy zalman passzív ház 300K...
    Persze mivel én vízhűtéses cuccokat árulok így nekem sok dolog sokkal olcsóbban megvan és ki tudok próbálni bármit ,szóval ez is nagy előny :D

Új hozzászólás Aktív témák