Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dexter68

    addikt

    válasz The DJ #3004 üzenetére

    Nnnna van némi haladás, teszteltem másik szerveren is, ahova én telepítettem működő WP oldalt. Kiderült, hogy a notepad++ valamit belehibázik, viszont Sublimetexttel (csak ez qva lassan csinál bármit egy 23 megás adatbázissal) csináltam keres-cserét, meg mentést, azt hibátlanul beolvasta tömörítetlenül és tömörítetten is.

    Ellenben, ahol működnie kéne, még mindig nem megy.

    Részint aszongya, hogy:

    500 - Internal server error.
    There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.

    Frissítés után meg ezt kell élvezzem:

    Hiba
    SQL lekérdezés:
    --
    -- A tábla adatainak kiíratása `wp_xxxcomments`
    --

    INSERT INTO `wp_xxxcomments` (`comment_ID`, `comment_post_ID`, `comment_author`, `comment_author_email`, `comment_author_url`, `comment_author_IP`, `comment_date`, `comment_date_gmt`, `comment_content`, `comment_karma`, `comment_approved`, `comment_agent`, `comment_type`, `comment_parent`, `user_id`) VALUES
    (1, 1, 'WordPress Magyarország', '', 'https://wordpress.org/', '', '2015-07-22 11:12:54', '2015-07-22 11:12:54', 'Szia, ez egy hozzászólás.\nEgy hozzászólás törléséhez, egyszerűen csak be kell jelentkeznünk, és megtekinteni a bejegyzés hozzászólásait, ahol lehetőségünk van a hozzászólások törlésére.', 0, 'post-trashed', '', '', 0, 0),
    (2, 6687, 'WooCommerce', 'woocommerce@yyy.hu', '', '', '2016-01-31 18:28:50', '2016-01-31 18:28:50', 'Banki átutalásra várakozik Rendelés állapota Fizetésre vár volt, majd Fizetésre vár lett.', 0, '1', 'WooCommerce', 'order_note', 0, 0),
    (3, 6687, 'WooCommerce', 'woocom[...]
    A MySQL mondta:
    #1062 - Duplicate entry '1' for key 'PRIMARY'

    (Ja, és természetesen minden import előtt kiürítem az adatbázist)

    Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

Új hozzászólás Aktív témák