Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szten Márs

    nagyúr

    Sziasztok!
    Szeretném a segítségeteket kérni egy feladat megoldásában. (nem az én feladatom, és csak részben én csináltam, csak engem kértek meg, hogy segítsek, de szégyenszemre a wordhoz nem igazán értek :B )
    Adott egy előre elkészített szöveg le print screenelve amit teljesen pontosan reprodukálni kéne.
    Az eredeti szöveg, ami csak print screenként lett eleve elküldve a delikvenseknek, hogy reprodukálják:
    [link]

    Ez csak erős hiányosságokkal ment, a főbb eltéréseket beszámoztam (az olyasmitől tekintsünk el mint a betűtípus/betűméret, nem lényeg, meg azzal utólag lehet még játszani könnyen)
    Szóval ami eddig készült: [link]

    Az első pont ugye értelemszerű, hogy kell olyan rövid kettős vonalat húzni, Rajz eszköztár és had szóljon, vagy valami módja van?
    Kettes pont: Az eredetin a kis négyszögek nem jelentek meg a "mindent mutat" hatására sem, annál totál nem tudom mi van :F
    Hármas pont: Itt ugye az van, hogy a római számok az eredetiben az utolsó I-hoz vannak rendezve, a reprodukció-kezdeménynél meg az elsőhöz, de fogalmam nincs, hogy hogy kéne az ztolsóhoz rendezni.

    Ha valaki tudna segíteni megköszönném :R
    (Ha van még benne eltérés amit nem vettem észre így negyed kettőkor, arra is felhívhatjátok a figyelmem :) )

Új hozzászólás Aktív témák