Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • littlerock

    aktív tag

    Sziasztok!

    Két kérdéssel fordulnék hozzátok, remélem jó helyen járok.

    Az első hogy a WD Mynet 900-as routerem admin jelszavát elfelejtettem... resetelnem kell, ez egyértelmű, a kérdés az, hogy a HDD-n lévő adatokat ez érinti e, vagy azok ugyanúgy hozzáférhetőek maradnak? Le tudom menteni a dolgokat,ha szükséges (hiszen a lanon vagy wifin hozzáférhető), de épp nincs 2TB tárhelyem tartalékban...

    A másik kérdés, hogy ez a WD router rendszeresen elejtette a netet/wifi hálót, ezért visszaraktam a tartalék TP-Link WR1043-ast ... így most satbil a háló itthon. Arra gondoltam, hogy a WD-t hlózati tárhelyként használnám a következő képpen:

    TP --> Lan kábel -> WD --> Lan kábel -> számítógép,

    illetve: WD--> Lan kábel -> TV

    A WD Wifi részét lekapcsolnám.

    Ez menyire bonyolult, illetve mit kéne ehhez beállítani a WD-ben?

    [ Szerkesztve ]

    Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

  • littlerock

    aktív tag

    válasz Gubek-Einste #54954 üzenetére

    Köszönöm, a leírás alapján összeraktam. :)

    Új probléma adódott...

    A TV látja a WD 900 HDD-jét, abban látja a mappákat is, de annak tartalmát, illetve az egyik mappát nem.
    Ha telepítem a TV-re a VLC player-t akkor a Public mappa is látható,abba be is tudok jutni, de a belső mappák esetén felhasználónevet ésjelszót kér. Az nincs beállítva, nincs mit megadni... Ha a WD-ben beállítok jelszót a HDD-hez, akkor azt sem fogadja el...

    A TV közvetlenül kapcsolódik UTO-vel a WD-hez.

    A TV egy Philips9002/12

    Erre lenne setleg ötleted?

    Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

Új hozzászólás Aktív témák