Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spyx

    tag

    Hali

    van egylinksys wrt54g2 routerem. és egy fusi laptop a atheros ar5006e wlan kártyával.

    Mindkettőt beállitottam úgy ahogy az első hsz-ben van.
    kivéve az ssid szórást bekapcsolvahagytam, mert ha az kilőtem a noti nem is találta meg a routert.
    wpa titkostás van beállitva.

    a vezetékes csatlakozás megy gond nélkül több géppel is

    próbáltam már minden kombinációt. titkositással és anélkül. mac filterrrel és anélkül is.
    de a noti nem tud felcsatlakozni a routerre. ott van bent a listában a router és ha csatlakozás gombra nyomok, akkor "várakozok a hálózatra" kb 1 percig aztán semmit nem csinál csak visszadob a listához. gyári firmware van a routeren.
    úgy is kipróbáltam hogy közben kábelre is fel van dugva a noti, de akkor se csinált semmit a wlan, mondjuk nem is számtottam rá

    szal nem tudom hova tovább, pedig szeretném használni a notit kábal nélkül is.

    üdv Spyx

    Gyötrődő halálos játék: élet! Tőled én még mit kívánnék?!...

  • Spyx

    tag

    válasz mezis #10070 üzenetére

    Megneztem neten ezt a nincs jel dolgot és nekem nincs is olyan jelölőnégyzet( XP SP3 )

    driver meg a fusi honlapjáról a legfrissebb van fent ( 2006 :F ) és ez csak driver. semmi extra progi nincs hozzá
    próbáltam nézni neten is külön csak a chip tipusára keresve de minden oldal amit találta gugli gyanús nekem(noname site).onnan nem töltök le ha lehet.
    mac filter tuti ki van kapcsolva. és tényleg tikositas nélkül se hajlandó menni

    üdv

    Gyötrődő halálos játék: élet! Tőled én még mit kívánnék?!...

Új hozzászólás Aktív témák