Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HS 2142

    őstag

    válasz Gubek-Einste #43216 üzenetére

    A hivatalos oldalról letöltöttem a segédprogramot, ekkor sikerült csatlakozni is az internetre, magát a drivert viszont amikor manuálisan telepíteni akartam, akkor a folyamat végén hibaüzenetet kaptam:
    A Windows problémát észlelt az eszköz illesztőprogramjának telepítése során.
    A Windows talált illesztőprogramot az eszközhöz, de a telepítés során hiba történt.
    300Mbps Wireless usb Adapter Az eszköz nem indítható el (Kód: 10)
    De mivel működik amúgy gond nélkül eltekintve a disconnect hibától, ezért gondolom az OS driverje van most használatban.

    Más eszközzel, telefon, laptop, illetve a korábbi hálózati kártya (TL-WN551G), amit kivettem a gépből és helyette tértem át a WN822N-re, nem produkáltak eddig hasonló hibát.

    Egy standard UPC-s Technicolor TC7200 modem szolgáltatja a jelet, külön router ezen felül nincs.

    2,4 GHz-es sávban működik, wifi beállítások az alapértelmezettek, vegyes szabvány (802.11b, 802.11g és 802.11n) támogatása van beállítva, WPA/WPA2 hitelesítéssel, TKIP/AES titkosítással.

    I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

Új hozzászólás Aktív témák