Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz btudos #5042 üzenetére

    A legtobb ilyen elado egyszeruen nincs kepben, barmilyen markarol is lehet szo vagy kereskedelmi lancrol. Eddig eletemben egyetlen SZAKtanacsadoval sikerult talalkoznom az egyik MM-ben foto osztalyon, az osszes tobbi sajnos csak "elado" volt.

    Oppenheimer: grat, a masodikhoz, orulok, h kicsereltek! :)

    Mas tema: wifi: hetvegen eddig azt tapasztaltam, hogy
    1. ha repulo modban van a telefon es be van kapcsolva a wifi, akkor lezart kepernyonel nem kapcsol le a wifi.
    2. ha van adatkapcsolat es be van kapcsolva a wifi, akkor lezart kepernyonel lekapcsol a wifi es a telefon ujraelesztesenel kapcsol be ujra
    3. ha ki van kapcsolva az adatkapcsolat es be van kapcsolva a wifi, akkor lezart kepernyonel lekapcsol a wifi es a telefon ujraelesztesenel kapcsol be ujra

    (#5060) Crytec210: a fb egyreszt annyira jol integralodik, masreszt maga a fb app is annyira jo, hogy szerintem nem lesz igenyed a bongeszos megoldasra

    (#5061) catroot: wp8-on tokeletesen megy a facebook chat,valos ideju (talan 1 mp keses van), leteszteltem android-wp8, ipad-wp8, laptop/desktop-wp8 kozott, raadasul nagyon jol be lehet allitani, hogy kik szamara mutasson elerhetonek es ezek kuldhetnek uzenetet - a tobbieknek offline-kent mutat es nem is kapod meg toluk az uzeneteket (nekem pl. egy bizonyos csoport van beallitva, akik fontosak)

    photobeamer-alkalmazas: a mobilportos iras alapjan letoltottem az appot, nekem nem csinal semmit. Ha a laptop bongeszojeben megnyitom a weboldalt es az ott levo qr kodot beolvasom a telefonnal, akkor csak egy kb 5-6 karakternyi kodot olvas be, de nem tortenik semmi. Ugyanazon a wifi halozaton van eppen a laptop meg a telefon, de gondolom ez mindegy?

    Lumia 820 tesztkepek: sajnos semmi idom nem volt olyan tesztkepeket csinalni amiket meg lehetne osztani, de rajta vagyok es csinalok a napokban, amit lesz idom. Eddigi tapasztalat: automata modban ha makrot akarok csinalni, elmossa a kepet. Manualis modban a makro jo, bar vigyazni kell, hogy ne mozogjon be. Automata modban normal fenyviszonyok kozott a kepek olyanok mint barmely telefonon, nekem nem tunik fel egyelore semmi, hogy jobb vagy rosszabb lenne (bar valaki mondta, hogy jo kepeket csinal). Hetvegi ejszakai fenykepek ( ;] ) : vörös szem csokkento effektus nincs vagy nem tudom, hol lehet az osszes kepen piros a szemunk.

Új hozzászólás Aktív témák