Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • savoo

    addikt

    válasz mukibuci #4605 üzenetére

    Jaja... Most elgondolkodtam, ha hasonló árban lesz a T-nél, mint a 8X, akkor nem is tudom.. :K

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz mukibuci #4605 üzenetére

    Egyre inkább nagyon durvának érzem a 8X Matrix2 csomagos 144k-s árát.. :(((

    Más: WP7.8 téma..

    Tegnap este olvastam wmpoweruser-en a hírt. Olyan szép dolgok fogalmazódtak meg bennem, de sajnos csak most sikerült gép elé kerülnöm, nem tudom sikerül-e visszaadni.. A következőkben szigorúan egyéni véleményem következik, és lehet egyetérteni, vagy sem, én akkor is így gondolom..

    Mikor megjelent a Wp7, az MS nagy fába vágta a fejszéjét, hogy egy merőben új megközelítésben képzelte el az okostelefonok világát. Az Android és az iOs mellett lehetett imádkozni, hogy legyen helye a piacon.
    Mi, Én, és pár százaléknyi okostelefon user úgy döntöttünk, hogy belevágunk. Magam részéről nem bántam meg, bejön a rendszer, és idő közben a hiányosságokkal is többé kevésbé megbarátkoztam már. De! Akik első körben ugrottak bele, a Mango előtt bizony volt mit elviselni, pedig mi sem 2 forintért vettük a készülékeket. A Mango aztán dobott egy nagyot rajta, de még mindig nem az igazi. Maradjunk annyiban, hogy azt a pár százaléknyi részesedést köszönheti az MS az eddig kitartó usereknek.
    A nagy házasság másik fele, a Nokia, nem érzem úgy, hogy akkora nagyot dobbantott volna a Wp7 alatt. Elaludt, és lehet ezt magyarázni, hogy át kellett állni symbianról, meg miegymás, de az LG, a HTC, meg a Samsung se gyártott annak előtte Wp7-et. Mindegy, nagy nehezen lassan kijött a Lumia 710 és 800, ami mégis csak Nokia, és fogytak is Wp körökben elég rendesen.

    Aztán Mango után nagy csend, és csak a Tangoról szóló kósza pletykák szálltak a széllel, ami semmi másra nem volt jó, csak arra, hogy a Nokia ki tudjon dobni egy 610-et, amibe pont az nincs meg, ami a WP erénye, a "live"-ság. Hát ők tudják.
    Mindegy ekkor már az Apollo volt a célkeresztben, vártunk és találgattunk, de az MS nem mondott semmit. Közben a Nokia végre piacra dobta a 900-at(amire marhára nem éreztem késztetést, hogy 1st genről váltsak), majd nem sokkal később az MS bejelenti, hogy az eddigi piaci részesedésüket összekaparó WP7 userek le vannak pottyantva, mert l***art nem kapunk, nem Apollo-t. De nem kell ám félni, jön majd a 7.8.. Vigasz volt ez annak, aki 2 hete vette ~150-ért a Lumia 900-at.
    Mindegy, elült a por, mindenki lenyugodott, várjuk akkor azt a 7.8-at. Mikor volt ez? Július? Mikor kapjuk a következő infót? November vége? Mi az infó? Várjál csak még hónapokat, meg fog az jönni. Hát lehet tenni egy szívességet, hogy a Mango után több mint egy év kell ahhoz, hogy kapjunk +1 méretű csempét, és +10 színt. Igazán nincs mit, hogy ~2 éven át "teszteltük" nektek a rendszert, adtuk az infót mi a bibi, mi nem, és le vagyunk ejtve. Oké, nem várja senki, hogy örök frissíthetőséget adjanak, de nézzük már meg, hogy a konkurens, jóval felettünk álló rendszereknél fél évente/évente mennyi innováció van. Igen, android körül sem fenékig tejfel az élet, mert sok drága készülék nem kap frissítést, de a google az akkor is csak megcsinálta. Mellesleg még most is ott tartunk, hogy majd 2013 elején az MS ki óhajtja adni, aztán lesz május, mire talán mindenkihez el is jut. Hát köszönöm, akkor már nem kell, mert a Jelly Bean/iOs utódját fogom várni... :R

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák