Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btudos

    Topikgazda

    válasz catroot #2864 üzenetére

    A-a :N Hétfő este óta valami 1000 rendelést tartanak vissza a hiba miatt. Az enyémet is. Tegnap este elhatároztam, hogy ma megint írok nekik, hogy mi a fene van már. Írtam nekik, azonnal (!!! tényleg, 2 perc múlva megjött) kaptam választ, hogy nem tudnak itthon a pontos problémáról és hogy mi okozza ezt, nem tudnak mit tenni, várjak türelemmel, vagy módosítsam a rendelést más típusúra, akkor nem kell ezzel a lépéssel foglalkoznom. Csak hát az ugye drágább. Mérgemben ránéztem a Speedshopra (tegnap azt íták hogy fekete 16-án jön, de minden nap megnézem, biztos ami biztos), láttam hogy van kék, elmentem, megvettem, és most örülök :)

    tybsen: Én mindenképp azt mondom hogy igen, megérte. Nem is elsősorban a rendszer mostani állapota, hanem a benne rejlő lehetőségek miatt. Egy 2nd gen. készülékkel nem lettem volna előrébb a HD7-hez képest (najó, kijelzőben igen, de ebbe ne menjünk bele ;] ), ez ég és föld. Sokkal összeszedettebb a cucc. A kezelőfelület és a funkciók nagy része megvannak a WP7-ben is, de pl. a Zune-hoz képest a Windows Phone app (ami nem kompatibilis a 7.5-ös készülékekkel), és a WP7-es alkalmazások irtózatos sebességbeli ugrása az ami így első körben hat az "érzékszervekre". Az én esetemben a zenei teljesítmény nyűgözött le igazán, illetve a képernyő (mint tudjuk, nem volt nehéz dolga :P ). Hiába néz ki jól 800x480-on is a rendszer, a HD felbontás miatt sokkal szebbnek hatnak a csempék (a böngészési élményről nem is beszélve).

    [ Szerkesztve ]

    Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Új hozzászólás Aktív témák