Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lall

    veterán

    válasz viewdetails #71046 üzenetére

    Hagyjad már... A mai sztorim. Egy igen jómódú üzletember ismerősöm 2 hete vett egy 950-et (925 volt neki, már haldoklik és mivel idősebb, ráadásul munkára használja a telefont, nem akart rendszert váltani, újra tanulni). Ma már idegől hívott, hogy csináljak valamit, mert használhatatlan ez a szar, 1 óra alatt lemerül, emailek random jönnek, napi 10x kifagy, stb... Alap telefon, fb, viber és egyéb szarságokat nem használ. Gondolom gyári hibás. :) A vége az lett, hogy bármennyire is nem akarta, ez megy vissza és csere valamelyik szifonra. Én próbáltam neki szarból várat építeni, jelentem nem sikerült. E-mail fiók törlése közben csontrafagy a telefon, email újra beállít, de sehol az emilek, borzasztó az egész rendszer. Még a 950-en is baromi lassú, bármelyik mai flagship-hez képest, de a Passport is körberöhögi. Azon kívül, hogy a 920-on kipróbáltam a 10-et, majd sírva menekültem vissza (most 8.1-el B telefon), nem sokat láttam, tapasztaltam, de botrány szar irányba tart a wm. Kezdem érteni, hogy lett az 5%-ból (Európában a 10-et ia csipegette), újra 1 és még kevesebb és épül teljesen le.

    Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

Új hozzászólás Aktív témák