Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz MoP_FX 57 #982 üzenetére

    Mért ezek valóban nem igazak, tán általánosságban, főleg a Windows átlag felhasználókra nem igazak többé, kevésbé??? Ezek tények és a manapság egyre inkább lefelé menő tendenciát mutat, főleg a túlságosan internet központú géphasználat miatt...netezni tud a többség, de oprendszert, bizonyos programokat (pl.Office) kezelni már egyre kevésbé...
    Értem én, h te mit mondasz, meg, h sok egy kaptafára épült a kinézet, de nem lehet a végtelenségig azt se továbbvinni, vhol el kell kezdeni kicsit újítani. Egyébként egy W8, ahogy a 10 kezelgetéséhez sem kell nagy ész, egy Office bonyolultabb jóval, pusztán jobbára használat, megszokás kérdése, a puszta kezelése. Megszokni magát a kinézetet aki erővel nem akarja, az nyilván nem fogja, de ezzel nem is lehet mit kezdeni.
    Jól mondtad, "betanult számítógép-használati ismerettel rendelkezik", ergo úgy lettek szinte beidomítva, h ide-oda kattintson, de valójában azt nem tudj pontosan mit is csinál....ennyi erővel ugyanúgy be lehet egy 8/10 használatára is tanítani, sőt annyira nem is kell, mert előbbiben asztal uaz, metro kezelgetése megint faék, csak néhány plussz kattintást kell megjegyezni, már, ha használni akarja egyáltalán. A W10 meg megint lényegében uaz, mint a W7, mert modern rész még inkább külön lett választva.
    Mit kéne bűvészkedni, kipróbáltad egyáltalán, csináltál már ilyen ilyen beállítást, pl. CS-ben :F Mert szerintem maga a program letöltése, telepítése, beállításokban pár checkbox-ot bejelölni azért nem akkora meló egyáltalán. Ráadásul egy részét megcsinálja automatán a program. Ugyanennyit adott esetben el kell tökölni egy Skype-al is, v xy lejátszóprogrammal, ha a feliratot nem viszi rendesen, v egyéb gondok merülnek fel.
    Hiába hozod fel a %-okat olcsó módon...minden Win usernek szánták, csak ugye van akinek hiába, mert még mindig 20% az XP idehaza és vsz megszűnni egyhamar nem fog, XP-sek meg tudjuk, h főként új gép vásárlás elkerülése, halogatása miatt nem váltanak. A 7-esek egy része megint alapból nem akart váltani és a fentebb is többször említett mítoszok, "ezt hallotta, azt hallotta, ezt mondta ismerőse" megint közrejátszottak....vagy szerinted, aki most Win7-et használ, azoknak hány %-a próbálta ki, v használta egyáltalán a 8-at egy tisztes ideig?? Volt egy rész, aki igen, xy okok miatt visszaváltott, v nem és lett 8 user, de gyanítom, h a többsége nem, az a mendemondák hatására alapból ki sem próbálta...tehát nem tett vele még csak egy próbát se.
    Megvette a gyári jogtiszta új Windows-al érkező laptopját, aztán kicsomagolás után, gép bekapcsolása előtt már egyből szólt a szomszéd Pisti gyereknek, h 2 tábla csokiért, 1 doboz cigiért dobjon fel neki egy jó kis torrentes kalóz Win7-et... :D

    szal ignorálni kéne ezt a hsz csatát, mert teljesen értelmetlen és nekem, de szerintem itt másnak, másik tagnak se nyomós érvek a felhozott dolgaid. Tegyünk pontot a végére, ha kérhetek ilyet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák