Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • netpeti98

    addikt

    válasz King Unique #9693 üzenetére

    Remélem hamarosan jön a szokásos hivatalos enterprise eval amit fel lehet rakni VHD-ra is frissen.
    Azonban a váltás gondolatával valószínűleg megvárom az őszi vagy tavaszi nagy csomagot , mert lennének dolgok amik testszenek. Addigra hátha okosítanak a Start képernyőn is, illetve a javítanak a konszitetncián is. :)

    [ Szerkesztve ]

  • #58000384

    törölt tag

    válasz King Unique #9693 üzenetére

    Én ezt értem, de még mindig ki tehet arról, ha valaki arra nem képes, hogy utánanézzen a dolgoknak? Az MS fogja mindenki kezét, miközben ők felkészülnek a frissítésre? A bulvárcikkeket megint nem az MS írja. A panaszkodás max. akkor lenne helytálló, ha hiányos lenne a tájékoztatás, de nem az.

    Azon kívül, hogy magától nem kapcsolja ki a monitort a rendszer, nekem semmi baja. Az elején volt vele gond, de egy HR után teljesen megjavult (ami lényegében tiszta telepítés). Még az egérkurzor hibájáért is az Nvidia driver volt felelős (gyanítom, hogy a monitoros dolgot is az okozza, hiszen nem települt új driver), akkor honnan tudod, hogy másoknak zömében az egyéb gondok nem valamelyik driver miatt vannak? Mert könnyen előfordulhat. Altatásos/fagyásos hibákat pl. a chipset driver tud okozni.
    A skálázódásos dolgot én nem értem. Az oké, hogy a TrueType szürke lett színes helyett, de pl. elhangzott itt, hogy 1680x1050-en is szarul néz ki. Én még mutattam is, hogy semmi baja, nem homályos. 1366x768-on, 1280x1024-en szintén, ezek ráadásul más gépek.
    A mappák engedélyeivel kapcsolatos hiba nem újdonság, a Vista óta előfordulhat (nekem pl. ott volt többször is). Én nem úgy látom, hogy ez alkalmatlan lenne mindennapi használatra jelen állás szerint.

    (#9698): A 240-re már nem az Insideres EULA vonatkozik. Az aktivált állapot ettől függetlenül megmarad, majd kiderül, hogy meddig.

Új hozzászólás Aktív témák