Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz quailstorm #60754 üzenetére

    szia,
    hát az van, hogy újraindítás (nem csak kijelentkezés) után apróbb hibákkal, de után jó lett.

    Beállítások:
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    Vezérlőpult/képernyő:
    • Elemek méretezése/szövegméret: 11p mindenütt (sajnos betűtípust már nem lehet módosítani)
    • az összes aztali elem méretezése 125%

    Gépház/Kijelző:
    • elemek mérete: 100% minden kijelzőn
    -----------------------------------------------------------------------------------------

    a TCM is átméreteződött natívra, éles ( saját beállítása: 96 dpi, 10p betű)
    Az office ikonjai se zavaróan kicsik már, meggyógyultak, a menük betűmérete már olvasható
    A hypersnap, hypercam progik (előbbiből letöltöttem a legújabb verziót is, komolyan mondom, már majdnem annyit trud, mint egy photoshop... :D :DD :DDD ) mennek, de csak a fő képernyőn lop print screent, a többi üres (feketére vált az újnál, a réginél csak simán nem ment semmit le)
    A firefox menüi jók, de a tabok mérete és betűmérete nagyon kicsi, ezen szerintem a saját kiegészítőjén belül kell állítani (vagy a classic theme restorer, vagy a tab mix plus)

    szóval picit aránytalan lett a világ, mert bizonyos elemek megnőttek, bizonyosak összementek, de alapjában minden éles. tanulság, hogy azt a gépházon belüli átméretezőt nem szabad baxkurálni ezek szerint

    ami zavar, hogy a képlopás nem megy minden monitoron, ezt nem tudom, lehet-e orvosolni
    az alt + tab ablakváltáson belül nem lehet átállítani a dizájnt, hogy ne olyan giga nagy képernyőképeket mutasson?

    köszi a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák