Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz King Unique #143671 üzenetére

    Te aztán tudsz fekltenni keresztkérdéseket... :D
    Besimerő vallomást teszek:

    MPC-HC : 1.6.0 és természetesen portable (mert egy régi telepítős/túlélő hdd-t hoztam magammal vidékre, ezen meg még nem frissítettem a portable programokat)
    Windows 10 Enter LTSC Bulild 1809 + frissítések (mert ezt ismerem és szeretem)

    A friss MPC-t köszi, valahol otthon nekem is megvolt egy titkos forrás, hol lehet frisset találn, de akkor most megteszem, remélem utána tudom társítani a szokott módon: TCM /jobb klikk /társítás

    Ezt még sosem tapasztaltam, hogy egy régi program ilyen nyűgöt okoz, általában nem szeretek semmit frissíteni (tudom, rossz polgár vagyok, pokolra jutok... ;] ). Okozhatja, hgy hosszú évek után, most elhagytam a Comodo vírusírtót és csak a Win defender van bakapcsolva? (pedig nem szeretem a változást... :( )

    Update: közben megtaláltam az 1.9.8 pertable verziót és ahhoz már enged társítani. Valahogy elsőre a régi akadt a kezembe... De sosem gondoltam volna, hogy emiatt egyszer még bajba kerülök...

    Köszi a segítságet, már megijedtemm, hogy egy új fícsörbe szeladtam bele...!

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák