Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabonagyur

    félisten

    válasz Doky586 #35153 üzenetére

    Hello

    Nem mindig szabad felrakatni vele egyszerre az összes frissítést, van gépem ami egyből felrakott mindent jól, van amelyiknél trükközni kell vele.
    Mert ugye alap Win7sp1 IE8-al van felvértezve, Update feldobja a frissítéseket az IE8-hoz, feldobja hogy van IE9, IE10, IE11. A hülye update automatikusa bepipálja őket, hogy rakja fel mindet, de van hogy előbb felrakja a IE-9et, utána kezdni az IE8 frissítéseket felrakni, de azokat már nem tudja/felesleges így hibásak lesznek, stb stb. Ez a hiba előfordul a többi Windows frissítés esetén is, hogy ha felkerül egy verzió egy másik frissítés nem is szükséges.

    Személy szerint ha friss Windowst telepítek úgy szoktam, hogy manuálisan töltetem le és telepítem őket.

    Eleinte felrakom az IE11-et (ha használom ha nem akkor is), aztán ha felment lefuttatok egy frissítést akkor módosulnak a dolgok hiszen kiesik az IE9-10 meg a frissítéseik. Ha ez meg van .Net frissítéseke elől is kiveszem a pipát és ami marad kb 80-90 azt rakatom fel. Ha újraindul újabb keresés és jöhetnek a .Net cuccok.

    Remélem segített a dolog.

    Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Új hozzászólás Aktív témák