Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeLucZ

    addikt

    Sziasztok kedves TopikLakók!

    Abban kérném segítségeteket, hogy egyik ismerősöm megkért hogy rakjam újra a notiját és egy olyan problémával találkoztam hogy Mobility Radeon x1600as van a gépében és szerettem volna egy friss win7-et hegeszteni rá, mert előtte is az volt csak totál ganaj volt már a rendszer! Gyanakodtam már előtte hogy tuti nem lesz hozzá hivatalos támogatás se az AMD se az Acer honlapján, de rá volt rakva vmi driver ami által felismerte a win7 a karit működött az aero is! Félelmem beigazolódott és mindenhol kerestem a neten, mások is irtam már ezért a netre, kipróbáltam sok féle megoldást, egyik sem vált be, sehogyse ismerte fel a karit a winfos. 64 bites win7 ultimatet raktam rá(magyar), ami sp1-es!

    Kérdésem az lenne hogy valaki nem tud ilyen driverről ami működik? Tudom hogy hivatalosan nincs hozzá, de biztos meg lehet csinálni ilyen modded inf-es variációval vagy vmi spéci driverrel...( gondolom a wddm 1.1 hiánya miatt nem támogatják hivatalosan), de előtte ment rendesen aeroval és fel volt ismerve az eszközkezelőben...

    Nemes segítségeteket előre is köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák