Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz Teasüti #10652 üzenetére

    (#10652) Teasüti : Jó, most olvastam a szerket. Akkor azt hagyd figyelmen kívül. :B :D
    De szerintem akkor is valami gubanc van ott nálad, hardverileg, azért mert ha átrakod az affinitást az egyik magról a másikra, nem szabadna neki így menni, mivel egy fedél alatt van. A különbség szinte elhanyagolható. Én bios update vagy hasonlóval próbálkoznék. Vagy a ventiket nem a lapra kötném, hanem egy táp csatit kirekesztenék neki majd onnan adnám meg nekik 5 voltról a dologokat és akkor ugyan annyi hangja lesz terhelés nélkül és terheléssel is. A huzat így is meglesz a házban, nekem is így van. Igaz nálam 3 db 12-es megy 5 volton és szinte alig van hangja. Mivel a procin is van egy 12-es és az pwm-en van, ha maxon jár a 2 mag akkor hangos, mert kapja a hőt + a fordulat is úgy nő.
    De ezt energigazdálkodásnál beállítom mennyin menjen a proci és akkor nem pörög ész nélkül. :D
    De ez már nem 7 probléma.

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák