Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geth

    addikt

    válasz gregory91 #13245 üzenetére

    Jól megtréfált a Microsoft. Újraindítottam a gépet és bedobta ezt ami telepítés után szokott lenni kezdeti beállítások és kérdések.
    Ez nagyon bűzlik. Srácok valakinek bedobta már csak úgy egy újraindítás után?

    Szerintem hamarosan csak Microsoft fiókkal lehet majd használni a Windows 11- et én úgy érzem.
    Rosszul. Most ne menjünk bele a munkahelyi hálózatokba, offline esetekbe, stb.
    Btw, ezek a huncutságok (pl. kötelező MS account) ezek mind a (hülyebiztosra álmodott) telepítőben vannak. Nem csak telepítővel lehet kicsomagolni a rendszert a háttértárra ;]

    de azért érdekes mennyire erőltetik a Microsoft fiókot.
    Kb. ugyanannyira érdekes, hogy mennyire nyomják Android rendszerek nagyrészén a Google fiókot.
    Vagy miért reklámozza a Canonical, hogy regeljek és használjam úgy a rendszerüket.
    Vagy...
    Lehet, hogy úgy könnyebb használni a kapcsolt szolgáltatásaikat? Lehet, hogy arra játszanak, hogy célzottan tudjanak "jobb" ajánlatokat tenni? Ha ez a jelenség most kezd érdekes lenni, akkor nem tudom eddig hol voltál? :)

    #13248 Orlin
    Pápá widgetek, regedittel:
    HKLM:\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Dsh alatt AllowNewsAndInterests bejegyzés, DWORD típussal, 0 értékkel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák