Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Partyface007

    őstag

    válasz savoo #8302 üzenetére

    Én úgy gondolom hogy a 950-et jól érthető okokból ki akarták adni karácsony előtt (szerintem már azt is jóval előbbre tervezték) de ugyanakkor az egész 10-es project hatalmas csúszásban van emiatt nyilván rárakták azt a verziót ami épp akkor kéznél volt és elég stabil volt ahoz hogy ne égjenek túlságosan nagyot. Gondolván majd mire kikerül a felhasználókhoz úgyis lesz elérhető frissítés ami javít olyan alapvető dolgokat (is) amik mondjuk már 8.1-en is működtek csak épp a 10-en nem sikerült azt megvalósítani

    Ha nem tévedek más készülékre ami 8.1-et futtat jelenleg nem elérhető a 10 (nem tudom hogy kell-e külön firmware a 10-hez) "hivatalosan" (az insider-t nem tartom annak)

    na majd ha legalább 1 régebbi telefonra kiadják azt tartom kiadottnak a "nagyközönség" felé, csak mert ha ez a verzió fog kimenni 8.1-re abból iszonyat nagy bukta lesz

    én speciel nem lennék túlságosan meglepődve ha 586.14-nél magasabb alverzióval lesz elérhető OTA-n
    bár teljesen hidegen hagy milyen a verzió szám csak működjön minden normálisan, legalább úgy ahogy 8.1-en :-)

    firmware kérdés-re várnám valami hozzáértő válaszát

    köszi

    (javítsatok ki ha tévedek)

Új hozzászólás Aktív témák