Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • afk22

    tag

    válasz Воланд #112 üzenetére

    Ha jol gondolom te is fejlesztessel foglalkozol, habar lehet hogy nem nagyvallalatival. De azert remelem sejted, hogy nem az kerul ki tesztelesre, amit eppen tegnap programoztak le (feature, nem bugfix). Egy csomo mindenbol a fejlesztoknel ott van a sokkal fejlettebb verzio, de az nincsen meg tesztelve/bugos/hianyoznak dolgok meg belole. En pl legutobb a CEO-nknak sem mertem megmutatni felkesz valtozatot, mert tudtam, hogy nem fogja latni benne az egeszet, eroskodott megmutattam, persze, hogy kiakadt, hogy ezmiez. Majd amikor jott kiallitas/demozas, azutan meg nagyon elegedett lett, mert mindenki amult bamult, pedig csak annyi tortent, hogy befejeztem. Azota nem mer beleszolni :). Ugye akkor el lehet kepzelni, hogy egy hetkoznapi embernek megmutatni felkesz valtozatot meg rosszabb...

    Eleg hangosan es sokan kell szolni, hogy valami nem jo/nem szep, es akkor valtoztatnak rajta remelhetoleg. Az is lehet, hogy eppen olyan variansokat raktak ki, amivel igazabol tesztelni akarjak az emberek izleset. Amugy pszichologiailag az jobb, hogy rondabol lesz kozepesen szep, mintha vegig kozepesen szep :)...

    Amugy egyelore nekem is elegge kaotikusnak tunik az egesz, de tudom hogy neha minimalis valtoztatasokkal is sokkal szebb/jobb tud lenni egy felulet.

Új hozzászólás Aktív témák