Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz biker #14342 üzenetére

    Ocsmány és abszolúte nem felhasználóbarát megoldás egyik sem, de akkor már nem egyszerűbb egy overlay-en megjeleníteni a reklámot az oldal betöltése után? Csak mert az még működhet is, egy szeparált oldal betöltése a tényleges oldal előtt szerintem csak igen nehézkesen (Facebook-motor user agentjének detektálása után) és nem biztos, hogy megbízhatóan működne (sosem próbáltam). Már ha egyáltalán.

    (#14349) Zedz:
    "Mondjuk azt nem értem, miért váltak láthatóvá a directoryk."
    Hogy érted? Simán tudtál böngészgetni a könyvtárstruktúrában, vagy mi? :F
    Egyébként zseniális ez a fórum, a frissítések során a legtöbb esetben tényleg nem történik semmi látható, de általában faszán a legaktívabb időszakban élesítik azokat, mert úgy tűnik, hogy nincs igazán normális tesztrendszer, ezért általában élesben, a hibabejelentések alapján javítják a bugokat (ezt szűrtem le a fejlesztői megjegyzések alapján a "Javítsuk a Prohardvert" topicban, meg a "Bugok a RIOS PH! motorban" topicban, aztán remélem, hogy nem így van), a privátok böngészésekor vagy keresésekor teljesen általános az 503-as hibakód, megoldásként azt javasolják, hogy hát ne legyen annyi privátod, ezenkívül le van maradva legalább 10 évvel a fórum dizájn és tudás alapján egyaránt, illetve a klubkártya-tagságot, amivel reklámmentesség és egyebek elérhetőek lennének, nagyjából pont ugyanennyi éve ígérgetik, aztán még lehetne sorolni, csak nem akarom. :D

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák