Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orbitalion

    tag

    válasz glutamin #198 üzenetére

    Ezt simán meg lehet oldani, én is megoldottam. Kell egy plusz gombot feltenni ami elindítja az MP3.exe-t. Két hét alatt meg lehet tanulni a hogyanokat. Persze vannak Skin-ek és SI-k, de pont olyan, ami nekem kényelmes nem sok. Ezért jobb, ha mindenki maga alakítja ki a megfelelő helyen a gombokat, stb. Megjegyzem nekem nem sok igényem volt. Itt egyébként nem nagyon lehet a hogyanokról beszélni, keress egy iGO fórumot, és megtalálsz mindent, talán még Skint is, ami neked megfelel és van MP3 gombja...

    A 800x480-ról annyit, hogy ugynaakkora képernyő méret mellett nem sok értelmét látom, miután 480x272 sem pixeles. Ha több infó jelenne meg a kijelzőn, azok olyan kicsik lennének, hogy nem látná az ember. Ha meg ugyanakkorák csak több pixeléből állnának, akkor semmi értelme. Persze a WinCE alatt valamivel jobban lehetne böngészni, csak a fele akkora betüket nem lehetne látni, így is nagyítani kell. 6...9" esetén már lehetne miről beszélni...

    [ Szerkesztve ]

    Vannak dolgok, amiről mindenki tudja, hogy nem lehet megoldani. Aztán jön valaki, aki erről nem tud, és megoldja. A.E. Civic 2.2 ctdi mk8

Új hozzászólás Aktív témák