Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snowdog

    veterán

    válasz vencs #2922 üzenetére

    Szia!

    Nem értem a kérdést, kifejtenéd bővebben mit szeretnél? Milyen naviplayer működjön az igo alatt? Nem emlékszem, hogy készítettem volna olyan skint, amiben a naviplayer működne. Tudomásom szerint csak MP3 lejátszót építettem be.

    Persze lehet hogy nem jól emlékszem. :D

    Amit az előbb írtam, azt felejtsétek el, mert az egy régebbi verzióra vonatkozott (bár tanulni abból is lehet!

    Tehát ebbe a verzióba már betettem ResidentFlash2\YFAP20\Volume.exe és a ResidentFlash2\YFAP20\Bluetooth.exe-t!

    riks34cmod1swd.zip\ui_igo8\480_272\ui\navigatemap_480_272.ui
    <BUTTON btn_CSfmWAYTEQ template=footer4_1a z=1 text="FM\nTransmitter" onrelease='START_APPLICATION "\ResidentFlash2\YFAP20\Volume.exe" "", PREVSTATE' hide>
    <BUTTON btn_CSmp3WAYTEQ template=footer4_3a z=1 text="MP3\nPlayer" onrelease='START_APPLICATION "\ResidentFlash\Program Files\mp3player.exe" ""' hide>
    <BUTTON btn_CSbtWAYTEQ template=footer4_4a z=1 text="Bluetooth" onrelease='START_APPLICATION "\ResidentFlash2\YFAP20\Bluetooth.exe" "", PREVSTATE' hide>

    riks34cmod1swd.zip\ui_igo8\480_272\ui\advmenu_480_272.ui
    <BUTTON btn_CScalcWAYTEQ template=footer4_2 text="Calculator" onrelease='START_APPLICATION "\ResidentFlash\Program Files\CalcCE.exe" ""' hide>

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák