Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H14

    csendes tag

    válasz kisselandras #3198 üzenetére

    a K/D arány AZÉRT került szóba, hogy érzékeltessem, egy mezei plunderben is mennyivel "jobban" lő az ember! ugyanaz a muksi ( én) BR-t és resurgencet játszva átlagos, mig plunderben duplaolyanjó! ennek az az oka, h kevesebb a csiter, és mazsolák az ellenfelek! a kd arány nem mérvadó, föleg jelenlegi feltételekkel, mikor a játék is beleszól, mikor kinek hány lövés kell, ésatöbbiésatöbbi! ez viszont adott, tehát valamennyit mutat az ember teljesítményéröl, hányszor purcan ki, és hány embert öl meg!
    és jóval kevesebb a csiter Plunderben, mint a másik két módban!
    DMZben nincs, ill ahogy irták, kb 10 igen nagy mintán!

    nem azért csinált meg hatotokat, mert csítelt, hanem mert balfácánok vagytok és/vagy rosszabb pozícióban voltatok! fedezék nélkül cseszheted, h hatan vagytok!

    szerethetsz Dmzzni, számomra értelmetlen, megfoghatatlan, Codidegen! a zombiemóddal voltam még így! de természetesen ismerem, kipróbáltam, el tudom helyezni a palettán!
    egyszerűen felesleges csalni ott, aki mindenféle csítet meg hekket vásárol és használ, az nem a Dmzben éli ki magát! pl.nyoma sincs, még a kdját meg a winjeit sem számolja, növelli! a "win" idézöjeles, hiszen küldetéseket "kell" csinálni, kinek éppen mi van hátra! nincs közös cél, bemész és botokkal harcolsz, mert akkor meglesz ezmegaz, és az milyen jó! komolytalan ( élvezhető persze), egy külön sziget a Codban!
    röhejes, h csítereken siránkozol! egy szót se szólok, ha más máshol akár napi harminc posztban a csiterekkel foglalkozik, hiszen komoly és valós probléma, az egyik legnagyobb!
    de nem a Dmzben! ha lenne tapasztalatod, Br resurgence is, vagy nem csak gyűjtenéd az összes Cod multit, hanem értenéd is! akkor nem járatnád le magad!
    balfácán vagy, ne a benzineskannákra koncentrálj, mert a z
    az nem lő vissza :)
    onnan lehet tudni, h mást érzékelsz a játékból, mint kellene h úgy kezdted, "ebbe a Vondel pályán mennyire sok a csaló"! gondolod van csit csak Vondelre? vagy más pályán nincs?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák