Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Rexdemon #846 üzenetére

    Úgy vagyok vele, hogy a teljes bundle csomag $1,6 körüli összegbe fog kerülni group buy keretein belül. Ha semmi nem jön be végül legalább 1 végigjátszás erejéig, akkor se veszítek nagy összeget.

    Martyr téma: sajnálom, hogy így alakult a játék.

    "Vannak gondok a játékkal, nincs benne kellő tartalom, nincs igazi endgame és játékmechanikai szempontból nézve is elfért volna még bőven csiszolás. De azért amit ott egyesek leművelnek, az már tényleg kiakasztó. "
    Sajnos azok a negatív kommentek meg fognak maradni, és ez hatással van/lesz ez eladásokra is.
    Egyre biztosabb vagyok benne, hogy a DoW3-hoz hasonló bukás/elértéktelenedés lesz. 1 éven belül bundle, meg -75%-os akció. Ami vásárlói szemmel jó lesz, de addigra valószínüleg nem lesz új tartalom hozzá. Annak ellenére ez a véleményem, hogy nem játszom vele, és azzal együtt, hogy a Van Helsing II-III és a Final Cut az értékelések (meg a nagy akciók) és a Steam játékosszámok alapján bukás volt.
    Volt tapasztalatuk, másképp kellett volna csinálni.
    Valamiért úgy érzem, a csapat fennmaradásában jelentős szerepe lesz a konzol eladásoknak.

    Megértem a csalódást, és az a helyzet, hogy az endgame tartalom hiányát, stb. hiányosságokat amiket felsoroltál szerintem simán elnézte volna sok játékos, ha 15-25 EUR közötti árcédulája lett volna a játéknak, nem 50 EUR, ami már majdnem AAA szint árban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák