Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Colos1 #5376 üzenetére

    No a BF109 hangját lecsekkolom a játékban is, érdekel mennyire hasonló! A videóban G2-ről van szó, asszem olyanom pont van.
    A fóka hangja se rossz: [link]

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • Volfram42

    senior tag

    válasz Colos1 #5376 üzenetére

    Fene se tudja ez megint a volna kérdés, nem tudjuk mi lett volna, ha elfogadják a hadüzenetet. Lehet jobb lett volna lehet nem. Ez megtörtént felesleges küszködni rajta. Háború kitört. Akkor abban a pillanatban az tűnt jó megoldásnak utólag felesleges ezen filózni, főleg annak a fényében, hogy az a része még mindig viszonylag konteó, hogy váratták, mert tudták, látták, de nem tettek semmit se. Nem ástam bele nagyon ebbe a részbe magam ezért én nem tudom eldönteni, melyik lehet a valós.

    A messzernek olyan erős volt a szárnya, hogy még a futóműszárat se merték beletenni ezért volt ez a különleges megoldás. Persze a leszállást is problémássá tette. Ez előny is volt a vékony belépőél miatt és profil miatt nagyon jó tulajdonságokkal rendelkezett. Tudott nagy sebességgel haladni, pont ezért. Külön kell venni a dinamikus és a konstans terhelés közötti különbséget. az, hogy te mennyivel zuhansz az konstans azt bírja arra van tervezve, de ha egy hirtelen dinamikus terhelés éri az már nem teljesen ugyanazt eredményezi. Ezért nem bírja a 20 milliméterest.
    A vízszintes vezérsík is gyenge volt a korai verziókat alá kellett támasztani, mert nem tartották meg még magukat se.

    A technológiailag fejlett meg akkor függ mikor. Felváltva volt előnyben mindig az egyik fél. Hol ez volt fejlettebb hol az. Ez nem egy számítógépes játék volt, hogy a protosszok kevesen vannak, de erősek a zergek meg sokan és gyengék. Az egyik kevés volt, de erős a másik meg sok és erős. Nincs költői igazságtétel vagy balansz.
    Én több okból szeretem az Szövi gépeket. Az egyik, hogy a hajókat imádom, ezért inkább a tengerészeti gépek felé húz a szívem. Az meg ott volt inkább. Japánul nem tudok zavar, hogy a felét se értem az írásoknak. Ok az is, hogy minden magyar némettel akar repülni ez valami fétis ami nem baj csak mellé folyamatosan hallgathatom az ősmagyar meg szélsőjobb hülyeségeket, meg , hogy ki kitől mit lopott el. Ez meg nem érdekel. (Volt rá példa, hogy egy bolond számon kérte, hogy merészelek amerikai géppel repülni amikor azok támadták az országot). Játszani szeretnék nem ilyenekkel foglalkozni. Így nálam ez egy bizonyos szűrő is. A másik, meg sok, változatos géptípus. Németeknél van kettő fő aztán ennyi. Azokat megtanulod és repülöd. Persze ide is kell a rengeteg gyakorlás és kitartás, de egyiket megtanulsz a többi változat meg picit más.
    Még félreértés gyanúja se essék, nem lebecsülöm le ezeket a gépeket sőt, mindig megpróbálom tisztelni az ellenfelet, néha nehéz amikor a kifutón afk várja meg a csata végét, de a java ugyanúgy kivárta a sort. Gyakorolt szeretne egy jót játszani. Ezért is szerettem meg az SB-t, mert ez is egy szűrő nálam. Általában köszönök, is ha ismerőst látok. Nem mindig lesem, hogy kik az ellenfelek ezért néha ezt elmulasztom. Tegnap is kihagytam a köszönést nektek, amit restelltem is. Utólag meg már nem akartam pötyögni, gondoltam akkor már ti se a chat ablakot lesitek, hanem a horizontot. El is érkezett még egy ok. Tudom, hogy lesz mindig ellenfelem a hazai pilóták között. HIszen ha mindenki csak egy oldallal repülne akkor nem lenne ellen.

    On is legyek: Jön a a Skyraider és a Tigercat . Ó de várom. Imádni fogom mind a kettőt.

    Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Új hozzászólás Aktív témák