Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Revolit

    senior tag

    válasz Szőrös  #5132 üzenetére

    Nekem a Spitfire mk1a-val jöttek meg a sikerélmények RB-ben. Nem vagyok teljesen biztos a pontos típusban, tier egyes első spitfire azt hiszem, 2.3 vagy max 2.7 BR-el.

    És most nagy tierben is Angolokat szeretem legjobban. Typhoon (a cannonos) úgy húz mint a bivaly, és szaggat elég rendesen, és azért tűrhetően fordul is. Spitfire már annyira nem tetszik 3-as tierben mint a kis kettes méregzsák, de azért nem rossz :)

    Azt hittem majd a németek fognak bejönni, mert AB-ben is állandóan B&Z taktikát követtem, de nem... FW széria szánalmasan emelkedik (nem is értem...), BF gépek nem rosszak, azok tetszenek, velük járok még RB-zni.

    AB-ben oroszokat szeretem, de RB-ben szerintem nagyon gyatrák... lehet csak én vagyok béna (vagyis inkább biztos :D) de spitfire/typhoon/bf-109 repcsikkel legalább tudok aprítani.

    Amcsiból aa... nem tudom valami tier 2-es gépet ajánlott RG4L kolléga, talán F2A volt pont :P Na az nem volt rossz, de nem tetszenek amerikaiak úgyhogy hagytam is a nemzetet, japókat se viszem. Bár már gondolkodtam hogy utóbbit el kéne kezdeni.

    Ja, az lemaradt hogy én is full kezdő vagyok, illetve kb 8-9 hónapja WT-zek, de amúgy nem nagyon játszottam még repülős játékkal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák